Hollywood.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Glamuur, unistused ja armastus. Kõik ühineb ühes kohas- Oh it´s Hollywood!
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Töökohtade tutvustus.

Go down 
AuthorMessage
Elena Harburg
Hollywoodlane
Hollywoodlane
Elena Harburg


Posts : 91
Raha : 354
Join date : 2012-07-28

Töökohtade tutvustus. Empty
PostSubject: Töökohtade tutvustus.   Töökohtade tutvustus. EmptySat Jul 28, 2012 6:10 pm

Meil on siin rollikas ka töökohad. Sul on väga palju erinevaid võimalusi. Aga sa pead ka enne mõtlema, kas sa saaksid selles rollimängus valitud töökohaga hakkama. Sul peab olema kas tööandja või oma "firma". Oma firma tegemiseks pead sa võtma linnapeaga ühendust.
Kui sa aga ei soovi veel oma firmat teha, siis siin on sulle natukene nõuandeid, kus peaks asuma su töökoht.

Ametid:

Laulja-
Kõige lihtsam on ennast registeerida American Idoli katsetele. Kui sa seda aga ei soovi, ei saanud sisse või jäid hiljaks, pead sa otsima endale mänedžer-i. Laulja saab palga oma mänedžerilt ja ta mänedžer peab otsima talle esinemiskohad.

Mänedžer-
mänedžer peab otsima endale sobiva laulja, tantsija, näitleja/d jne. ja nendele tööotsi otsida. Mänedžer annab oma kliendile palka ja on ta sõber. Ta ise saab oma palga linnapealt. Kui sa oled aga ebaedukas mänedžer(ei saa kliendiga läbi, maksad halba palka või ei tee head reklaami) siis arvatavasti otsib klient uue mänedžeri ja jätab su enda palgast ilma, seega ole edukas!

Tantsija-
Tantsija peab endale valima kõigepealt tantsuala. Neid on siin kolm- streetdance, pop või ballett. Streetdance puhul pead sa endale otsima tänavatantsu rühma, millega sobid. Hollywoodis on ka Tänavatantsu võistlused. Poptantsiatel on rohkem võimalusi. Nad kas otsivad mänedžeri, laulja, kellel olla tagatantsija(võiksid osata ka natukene laulda)või liituda tantsurühmaga. Ballettitantsijad peavad aga käima balletikooli katsetel, kus nad harjutavad tantse. Kõige paremad saavad etendustesse. Streetdance tantsijad saavad Tänavatantsu võitjatena oma summa, mänedžer maksab sulle ise, laulja maksab sulle tagatantsijana palka ja tantsurühmas võid sa ka saada võistlustelt oma summa. Kui saad etendusele, siis saad etendusest palka.

Modell
Modellid on enamus noortele eeskujuks mingil määral, kõik tahavad olla sama peenikesed ja ilusad nagu nemad. Nad peavad siis pidevalt poodiumitel kõndima ja ennast esitlema iga kord erinevates riietes.

Kunstnik
Kuntsnikud tegelevad maailimisega peamiselt. Neil võib olla ka oma kunsti galerii kunagi ja seda saab avada linnapea loaga. Sa võid oma maalidega isegi maailma kuulsaks saada.

Advokaat
Advokaadi tööks on teisi inimesi kohtus kaitsta. Kui keegi läheb kohtusse siis advokaat on see, kes peab tema süütust tõestama hakkama kuigi alati ei pruugi see nii olla, et tema kohtualune on süütu kuna võib välja tulle, et ta on hoopis süüdi.

Näitleja
Saab siis osaleda filmides, näidendides, draamades, sarjades ja isegi reklaamides. Sa võid saada isegi oma näitlemisega maailma kuulsaks.

Reššisöör
On siis inimene, kes lavastab näideneid ja filme ja muud sellist. Ta saab sinna ka näitlejaid palkata.

Disainer
on see kes siis disainib riideid, kotte ja muud sellist. Sa võid saada isegi oma disain'iga maailma kuulsaks. Ta töötab modelliagentuuris. Sealt otsib ta omale modellid ja nad lahkuvad agentuuris.Disainerteeb modellidele Lookletis välimusi. Aga nad peavad otsima modellile Lookletis sarnase välimuse.

Kirjanik
Võid saada kuulsust kas oma raamtutega või siis artiklitega ajakirjas või ajalehes. Sinu raamatud võivad olla maailma parimad ja sinu raamatute järgi võidakse teha ka filme.



Sportlane
Sportlane peab palju treenima. Siis Hollywoodi on oma olümpiad ka. Loomulikult on olümpiavõidud suured. Iga kuldmedali võitja saab 10 000 $, hõbemedali 7500$ ja pronksmedali 5000$. Iga treeninguga saad sa spordipunkte ja kellel on neid kõige rohkem saabki medali.

Sa võid leida ka linnas ringi vaadates töökoha, näiteks müüja poes või siis ettekandja mõnes kohvikus.

Ja neid töökohti on isegi veel, kui tead mõnda töökohta, mis on Hollywoodis veel siis anna teda kas Elena Harburg'ile või siis Noelle Mieux'ile.
Back to top Go down
https://celeblife.forum.co.ee
 
Töökohtade tutvustus.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hollywood. :: Kõik OT :: Tutvustused ja reeglid.-
Jump to: